Manicure hybrydowy Lublin

Paznokcie u kobiety to jedynie szczegół, natomiast gdy porządnie sie zadba o ten element to jest w stanie przyciagać uwagę i być wyrazem o jej stylu. Dlatego tak szczególnie popularne jest chodzenie na manicure i pedicure, ale w dzisiejszych czasach wolno tak go przygotować aby utrzymywał się na ręce przez kilka tygodni.
Wielką popularnością cieszą się manicure hybrydowe. Jest to najlepsze rozwiązanie dla dziewczyn które pragną aby ich paznokcie wyglądały należycie cały czas i jedocześnie nie traciły czasu nad codziennym malowaniem paznokci. Popularna hybryda bazuje na umieszczaniu wyjątkowego lakieru który usztywnia się lampą UV żeby nadać mu sztywność i solidność. Procedura rozpoczyna się się od nadania charakteru naturalnej płytce specjalną frezarką lub pilniczkiem. Tak utworzone wszystkie paznokcie od tego momentu matowi się, tz. ściera starannie górną powłokę aby lakier precyzyjnie kontaktował się. Przygotowuje się oprócz tego skórki poprzez ich wycięcie lub odsunięcie. Na tak wykonanej bazie można wziąć się nakładanie lakierów które zawsze wzmacnia się lampą UV. Potencjał barw jest multum a dochodzą to tego licznego rodzaju ozdoby, wzroki, naklejki lub ozdoby w postaci cyrkonii. Więc można nazwać to stylizacją paznokci gdyż czasami taki manicure wygląda jak wyrób faktycznej artystki, której wynikiem są wspaniale udekorowane paznokcie. W ten sposób możemy zapewnić sobie doborowy manicure przez ok 4 tygodnie, po tym okresie warto go uzupełniać. Hybrydy polecane są dla całości pań obojętnie na praktykowaną pracę bowiem są najbardziej bezpieczne i odporne, nie ulegną zniszczeniu w pracy fizycznej.
Jeżeli ktoś jest rozczarowany z wielkości swoich paznokci to dedykujemy dla niego przedłużanie żelowe. To odmienna technika od poprzedniej, tutaj możemy zezwolić sobie na nadanie dowolnej długości i formy. Tak dokonany manicure jest już wielce „spektakularny”, wyrazisty i nadaje dodatkowo w wyższym stopniu stylowego wyglądu kobiecie. Jednakże dłonie z długimi paznokcmi nie pasują do każdego trybu życia. Kształt ich umie się okazać nieracjonalna przy różnych zawodach np. pielęgniarka. W tym momencie również mamy do czynienia z nałożeniem lakierów utwardzanych światłem UV, poza tym wcześniej naturalną płytkę skracamy do minimalnej długości i przyklejamy specjalny tips który stanowi bazę dla przyszłego paznokcia, nadajemy mu kształt i długość. W dodatku pielęgnujemy skórki.
Warto również przypomnieć o manicure japońskim który jest ratunkiem dla zrujnowanych paznokci. Każdy który przez dłuższy czas robi hybrydę lub żel wie że po jakimś cyklu paznokcie stają się wyraźnie słabe, łamliwe i matowe. W takim wypadku musi się dać odprężyć się paznokciom i począć wykonywać manicure japoński.