Leczenie trądziku przy pomocy lasera

Trądzik to najpopularniejsza choroba skóry. Dotyka zarówno mężczyzn, jak i kobiety. Najczęstszą odmianą trądziku jest oczywiście trądzik młodzieńczy, związany z gospodarką hormonalną i okresem dojrzewania. Nieleczony trądzik może jednak nie ustąpić samoistnie. W wieku dorosłym możemy mieć problemy z trądzikiem różowatym czy guzkowatym. Wszystkie odmiany trądziku są nie tylko poważną chorobą skórną, ale również defektem estetycznym. Każdy marzy przecież o nieskazitelnej, zdrowej i pięknie wyglądającej cerze. Bardzo pomocny w leczeniu trądziku może okazać się laser. Salon kosmetyczny, który oferuje laseroterapię z pewnością dobierze dla nas odpowiedni zestaw zabiegów, po których zauważymy wyraźną różnicę.

 

Leczenie trądziku aktywnego

W sytuacji kiedy trądzik jest chorobą aktywną laser może wspomóc leczenie poprzez zmniejszenie wydzielania sebum, odblokowanie i zamknięcie porów. Wiele osób zauważa również, że zmiany trądzikowe poddane działaniu lasera szybciej się goją, a przede wszystkim nie zostawiają nieestetycznych blizn.

Leczenie blizn i zmian potrądzikowych

Częstym problemem u osób, które borykały się z trądzikiem jest występowanie nieestetycznych blizn potrądzikowych. Są one zazwyczaj wynikiem niewłaściwego lub w ogóle niewdrożonego leczenia. Zwłaszcza w przypadku blizn głębokich i starych tradycyjne kremy czy zabiegi kosmetyczne mogą nie wystarczyć. Wówczas kosmetyczka w Lublinie z pewnością poleci laseroterapię. Jest to bowiem najskuteczniejsza metoda spłycania lub nawet całkowitego usuwania blizn.

2 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*