Laser frakcyjny Emerge

laser frakcyjny
Ilość urządzeń w gabinetach kosmetycznych powiększa się, dochodzą do nich obecnie również lasery frakcyjne które mają szerokie zastosowanie, posługiwanie się nimi w umiejętny sposób może wyleczyć pacjenta z wielu problemów.

Zasada działania laserów frakcyjnych opiera się na kontrolowanym doprowadzaniu skóry do uszkodzeń i następnie wykorzystaniu naturalnych procesów odnowy w trakcie których skóra odbudowuje warstwę kolagenu odpowiedzialnego za jędrności i napięcie skóry. Jego zwartość zmniejsza się z wiekiem dlatego właśnie powstają zmarszczki czyli skóra nie jest napięta. Wszystkie zabiegi mają na celu redukcję zmarszczek i wygładzenie cery polega na zwiększaniu ilości włókna kolagenowego. Są różne drogi jest dostarczenia jak maseczki, kremy, suplementy diety, dostarczają one kolagen z zewnętrz (sztuczny). Można również spowodować aby skóra sama chciała go wytwarzać czyli poprzez uszkodzenie jej laserem frakcyjnym. Metodą tą możemy likwidować zmarszczki, rozstępy, usuwać blizny lub przeprowadzić ogólny resurfing twarzy.

Salony kosmetyczne już od jakiegoś czasu zbroją się w te urządzenia bo popularność i zainteresowanie nimi wśród pacjentów rośnie, dlatego są ciekawą alternatywą dla dotąd stosowanych metod usuwania zmarszczek i odmładzania twarzy. Lasery frakcyjne jednak są narzędziami którymi wyjątkowo ostrożnie należy się posługiwać, ponieważ ich moce są duże i mogą wyrządzić wiele szkody. Dobrze jeśli nimi posługuje się kosmetolog lub kosmetyczka dobrze zaznajomiona z zabiegami na twarz. Pacjent musi zdawać sobie sprawę z tego że po laserach frakcyjnych ablacyjnych wymagany jest dość długi okres rekonwalescencji czyli czas przeznaczony na zagojenie się ran. Aby minimalizować ten czas można wybierać lasery nieablacyjne jak np. Emerge firmy Palomar. W ich przypadku okres ten skraca się do jednego dnia, mają one jednak nieco niższe skuteczności działania i często wymagane są 2 zabiegi takim laserem za miast jednego. Ale w tym przypadku liczy się bezpieczeństwo i szybki powrót do codziennych obowiązków co właśnie zapewnia laser frakcyjny Emerge. Jak widać takim laserem można szybko poprawić wygląd swojej twarzy i jednocześnie samopoczucie i pewność siebie, bo wiadomo że wygląd wpływa na łatwość w osiągnięciu sukcesów zawodowych i prywatnych.

Laser Look

ul. Głęboka 10/36

20-612 Lublin

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*