Kiedy warto pomyśleć o depilacji laserowej

Współczesny kanon piękna wymusza na kobietach konieczność usuwania owłosienia. Nie do pomyślenia stały się niewydepilowane nogi, pachy czy okolice bikini. Popularność depilacji sprawiła, że ilość metod usuwania włosów mamy dzisiaj bardzo wiele. Najskuteczniejszą, bo trwałą jest oczywiście depilacja laserowa. Jednakże wiele pań obawia się tego zabiegu, głównie ze względu na konieczność użycia wiązki laserowej. Czasami zniechęcająca jest także dość wysoka cena. Kiedy warto pomyśleć o depilacji laserowej w Lublinie? Podpowiadamy, w jakich przypadkach będzie to najlepsza decyzja z możliwych.

 

Mocne, ciemne owłosienie

Ważną informacją dla każdej pani, która rozważa usuwanie owłosienia w Lublinie metodą laserową jest fakt, że jej skuteczność zależy w dużej mierze od rodzaju włosa, jaki posiadamy. Im ciemniejszy i grubszy włos, tym lepsze i szybsze efekty działania lasera zauważymy. Wiązka lasera oddziałuje bowiem na melatoninę, a ta odpowiada za ciemną barwę włosa. Zabieg ten jest więc polecany zwłaszcza brunetką, które najbardziej odczuwają problem z niechcianym owłosieniem.

 

Nadmierne owłosienie

Bezapelacyjną przesłanką do przeprowadzenia zabiegu depilacji laserowej jest oczywiście nadmierne owłosienie. Z przyczyn hormonalnych może się ono pojawić w miejscach niestandardowych dla płci pięknej, np. twarzy, plecach czy pośladkach. Tymczasowe metody depilacji są uciążliwe i dają jedynie krótkotrwały, niezadowalający efekt. Laserowa depilacja po kilku sesjach usuwa problem raz na zawsze.

3 Komentarze

  1. Potwierdzam, depilacja laserowa znakomicie nadaje się na ciemne i jasne włosy, należy tylko wybrać odpowiedni laser który jest w stanie poradzić sobie z różnymi kolorami włosów, u mnie spisał się znakomicie laser Vectus

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*